عروسی ایرانی در آنتالیا

جشن عروسی ساحلی ترکیه
جشن عروسی در ساحل شنی
ژوئن 11, 2019
عروسی روی قایق بادبانی
عروسی در قایق بادبانی
ژوئن 12, 2019

گروه تشریفات کتلاما یک اپراتور بین المللی عروسی با تجربه است که برای زوج‌های ایرانی که در هر جای دنیا که ساکن هستند و قصد ازدواج دارند، خدمت متنوعی را ارائه میدهد. و رویای یک جشن عروسی ایرانی در آنتالیا را با واقعیت تبدیل میکند.

خدماتی اعم از:

 • ثبت رسمی ازدواج در ترکیه
 • برگزاری مراسم عقد برای هر نوع سلیقه
 • برگزاری کامل مراسم عروسی در تم های متنوع
  • مشاوره در برگزاری مراسم
  • کترینگ عروسی
  • میکاپ عروس و داماد
  • اجاره و تزئین اتومبیل عروس
  • رزرو هتل و پرواز برای میهمانان و میزبانان
  • و…

آنتالیا مناسبترین مکان برای جشن ازدواج

مناسبترین مکان برای برگزاری جشن عروسی برای ایرانیان عزیزی که ساکن آمریکا، کانادا و اروپا هستند، ترکیه است. در میان شهرهای زیبای ترکیه آنتالیا مقصد مناسبی برای برگزاری یک جشن عروسی لوکس است. ترکیه و بالاخص آنتالیا از لحاظ تنوع جغرافیایی و وجود خدمات متنوع بسیار ایده آل است. همچنین حضور میهمانان از ایران نیازمند اخذ روادید و ویزا نیست. به همین جهت است که خیلی از زوج های ایرانی از سراسر جهان ترکیه و آنتالیا را برای برگزاری مراسم عروسی خودشان انتخاب میکنند.

نکته مهم دیگر این است که هزینه برگزاری مراسم عروسی در ترکیه به هیچ وجه قابل قیاس با آمریکا، کانادا و کشورهای اروپایی نیست. و هزینه برگزاری عروسی در ترکیه به مراتب کمتر از اروپا و آمریکاست.

ما معتقدیم وجود فرهنگ و آداب و رسوم مشترک بین مردم ایران و ترکیه و پیشینه تاریخی مشترکشان زمینه مناسبی را برای هر ایرانی بوجود می آورد تا به این بیندیشد که ازدواج خود را در ترکیه رسمی کند و مراسم جشن خود را برگزار نماید.

برای اینکه زوجهایی که در حال ازدواج میباشند و همچنین مهمانهای آنها در آنتالیا در طی روزهایی که برای مراسم عروسی اقامت دارند کاملا احساس آرامش و راحتی داشته باشند وبا زیباترین تجربه در زندگیشان به کشور خود بازگردند ، ما و هتلهای همکارمان تمام تلاش خود را به کار میگیریم و آنچه از ما برآید را با تمام توانمان انجام میدهیم.

میدانیم که درعروسی های ایرانی مهمترین رسمشان، “مراسم سفره عقد” میباشد وبرای این رسم سنتی دکوراسیونهای بسیار زیبا آماده میکنیم. دست کم به اندازه یک طراح عروسی ایرانی، به رسم سنتی ایرانی سفره عقد، اهمیت داده و موفق نیز میباشیم.

سفره عقد ایرانی در آنتالیا

سفره عقد ایرانی در آنتالیا

ازدواج ایرانی در ساحل درترکیه

همچنین میدانیم در عروسی های ایرانی مراسم بریدن کیک بسیار با اهمیت میباشد لذا با ظرافت بسیاری این مراسم را تدارک میبینیم. غیر ممکن است که تحت تاثیر رقصهای زیبای مراسم ایرانی برش کیک قرار نگرفت.دوستان عروس و داماد که تا این حد ظریف میرقصند به عروسی های ایرانی رنگ میبخشند.

هتلهای پارتنر ما که برندهای معروف در تمام دنیا میباشند، با توجه خاصی برای گروههای عروسی ایرانی منوهای ایرانی ویژه ای را آماده کرده و با دقت خاصی آنها را ارائه میدهند و اینگونه شرکت ما و هتلهای همکارمان برای آرامش و راحتی و سهولت در برگزاری مراسم، تلاش و توجه بسیار زیاد ی را به کار میبندیم.

 

افتخار میکنیم که زوج های جوانی که مسئولیت برگزاری مراسم ازدواجشان بر عهده ما بوده با رضایت خاطر بهشت آنتالیا را تجربه کرده اند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق آیکون واتساپ در گوشه پایین همین صفحه و یا فرم تماس با ما ، با ما در ارتباط باشید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

whatsApp
دسترسی آسان