فرمالیته عروسی

جشن عروسی در استانبول
تشریفات عروسی در ترکیه – تشریفات عروسی در استانبول
اکتبر 31, 2019
عروسی لوکس روی کشتی
پکیج های عروسی روی کشتی و قایق / خدمات و هزینه های عروسی در ترکیه
دسامبر 29, 2019

فرمالیته عروسی چیست؟

سوالی که ممکنه با دیدن بخشی از سایت برای شماپیش بیاد اینه که فرمالیته عروسی چیست! ما در این مطلب به این موضوع اشاره میکنیم.

برگزاری عروسی فرمالیته در ترکیه

برگزاری عروسی فرمالیته در ترکیه

تعریف فرمالیته

فرمالیته عروسی به این معناست که قبل از مراسم اصلی، شما به آرایشگاه میروید وعکسهای عروسیتان را میگیرید تا در روز عروسی زیاد خسته نشوید! و این تمام کاری است که در مراسم فرمالیته انجام می شود!با این تفاوت که شما زمان بیشتری برای گرفتن عکس و فیلمبرداری دارید.شما میتوانید متفاوت تر از روز عروسیتان باشید.

 

دلیل انتخاب فرمالیته

عروس و داماد حتما در روز عروسی استرس زیادی دارند.از بابت دیر رسیدن به آرایشگاه موندن در ترافیک و نرسیدن به باغ و هزار و یک دلیل دیگه که به دلشون راه میدن. اما چندسالیست که عکاسی فرمالیته جزو پکیج های آتلیه های عروس اضافه شده.و این راه باعث میشه تا عروس و داماد ها با خیال راحت در یک روز جدا از عروسیشان آماده شده و بدون دلهره و استرس به عکاسی عروسیشان بپردازن.

 

برگزاری عروسی فرمالیته در ترکیه

برگزاری عروسی فرمالیته در ترکیه

مزایا فرمالیته عروسی

بارها از عروس داماد ها شنیدیم که بعد از دیدن عکس عروسیشون میگن

کاش تو این عکس اینجوری بودم…

کاش اینجا میخندیدم…

کاش اینجای فیلم دستتو میگرفتم…

کاش یه بار دیگه آرایشم و درست میکردم و …

و هزاران حرفی که شاید دیگه فرصت برگرداندنش نباشه.

فرمالیته این فرصت رابه شما میدهد تا درصورت ناراضی بودن از عکس و فیلم، مجدد آن را تکرار کنید بدون داشتن استرس از اینکه تایم کافی ندارید. و همچنین میتوانید راه رفتن با لباس عروستان را تمرین کنید.شاید برایتان راه رفتن ،رقصیدن با کفش و لباس عروستان کمی برایتان غیرقابل پیشنی و سخت باشد.پس شما چند روز جلوتر فرصت این را داشتید تا آن را امتحان کنید و کمی تمرین کنید.

 

متفاوت باشید

فرمالیته عروسی این فرصت و در اختیار شما میگذارد تا متفاوت از روز عروسی باشید.حتما از خودتون میپرسید چجوری!! لازم نیست تا در روز عکاسی و فیلمبرداری فرمالیته دقیقا همان آرایش روز عروسیتان را داشته باشید یا همان لباس را بپوشید. شما میتوانید با پوشیدن لباسی متفاوت تر از روز عروسیتان در روز فرمالیته عکسهایی متفاوت داشته باشید.اینکار باعث میشه تا برای لباس عروستان هم مشکلی پیش نیاد.حتی این فرصت را دارید تا آرایشتان را امتحان کنید.شاید آرایشی که برای شما توسط میکاپ آرتیستان درنظر گرفته شده باب میلتان نباشد.پس شما زمان این را دارید تا با او این موضوع را درمیان بگذارید.

عروسی فرمالیته در ترکیه

عروسی فرمالیته در ترکیه

ساقدوش ها

شاید شما تعدادی از دوستانتان را برای ساقدوش درنظر گرفته باشید اما آنها مایل نباشند تا در روز عروسی صبح زود همراهیتان کنند.بنابراین فرمالیته این امکان را به شما میدهد تا همراه ساقدوش ها در هرساعت و زمانی قراربگذارید.و حتی این موقعیت را برای شما فراهم میکند تا لباس های اسپرت بپوشید و عکسهایی با مد روز بگیرید.

محاسبه زمانی

قطعا کار سختی خواهد بود تا در روز عروسی صبح زود به آرایشگاه بروید،داماد به دنبالتان بیاید،به خارج از شهر برای عکاسی بروید،به شهر برگردید و به محل برگزاری مراسم برسید.در میان تمام این رفت و آمد ها ممکن است مشکلی برای لباستان پیش بیاید.آرایشتان بهم بخورد.در ترافیک بمانید و …اما فرمالیته این فرصت را برای شما فراهم میکند تا بدون هیچ یک از این مشکلات به تمامی کارهای عکاسی و فیلمبرداریتان برسید و وقت کافی برای انجام آنها داشته باشید.

محل برگزاری فرمالیته

پیشنهاد کتلاما برگزاری فرمالیته عروسی در ترکیه است. قبلا در نوشتار جشن عروسی در ترکیه مفصل در خصوص مزایای کشور ترکیه و بخصوص شهر زیبای استانبول صحبت کرده ایم. پیشنهاد میکنم حتما این نوشتار را مطالعه کنید.

گروه تشریفات کتلاما با افتخار آماده برگزاری جشن فرمالیته شما در شهرهای زیبای ترکیه است.

جشن عروسی در استانبول

جشن عروسی در استانبول

هزینه فرمالیته عروسی

خب اگه تصمیم گرفتید که مراسم فرمالیته خودتون رو در ترکیه برگزار کنید قطعا میخواهید که از هزینه ها اطلاع داشته باشید. پس پیشنهاد میکنم مقاله هزینه عروسی فرمالیته رو مطالعه بفرمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو وقت از طریق آیکون واتساپ در گوشه پایین همین صفحه با ما در ارتباط باشید.

 

دیدگاه ها بسته شده است

whatsApp
دسترسی آسان