اجاره کشتی تفریحی استانبول

استانبول یکی از زیباترین شهرهای دنیا برای برگزاری مراسم عروسی است. با اجاره کشتی تفریحی و برگزاری مراسم بر روی کشتی تفریحی شکوه این مراسم چندین برابر میشود.

در استانبول مکانهای زیاد شامل هتل ها، قصرها و امارت های قدیمی و کشتی های تفریحی تنوع بسیار زیادی از انتخابها را پیش روی عروس و دامادهای جوان قرار می دهد که قصد دارند برای مراسم عروسی خود تجربه ای متفاوت و خاص را برای خود و میهمان ها به وجود بیاورند.

یکی از خاص ترین و زیباترین مکان ها در استانبول جهت برگزاری مراسم عروسی تنگه بسفر (تنگه بعاز) است.

این تنگه و سه پل ارتباطی آن محل اتصال قاره اروپا با قاره آسیاست و از مهمترین جاذبه های گردشگری ترکیه است.

کلیه هتل ها ، قصرها و امارت های قدیمی که در کنار تنگه بسفر قرار دارند مکانی بسیار جذاب برای برگذاری جشن های عروسی هستند.

اما خاص ترین و زیبا ترین امکان برای برگذلری مراسم عروسی در تنگه بسفر برگذاری مراسم عروسی بر روی کشتی های تفریحی ست که به صورت کروز در داخل تنگه بسفر گشت می زنند و میهمان ها می توتنند از تمامی مناظر، پل ها و آثار تاریخی در طول مسیر دیدن کنند.

جشن عروسی روی کشتی استانبول

اجاره کشتی تفریحی در استانبول و آنتالیا

برگزاری جشن عروسی روی کشتی در استانبول

اگر تصمیم دارید جشن عروسی خود را بر روی یک کشتی تفریحی برگزار کنید این کار را به ما بسپارید.

همچنین شاید بخواهید صرفا برای عکسبرداری و فیلمبرداری ساعاتی بر روی قایقی تفریحی باشید. هیچ جای نگرانی نیست.

گروه تشریفات کتلاما این شرایط را برای شما مهیا میکند.

ما همراه شما هستیم تا با اجاره قایق تفریحی یات ، قایق های تندرو ، قایق های پلتفرم جشنی دلپذیر و یا عکس های خیره کننده برای آلبوم عروسی خود تهیه کنید.

 

شاید یک شام رویایی برای میهمانانتان در کشتی پذیرایی خاطره ای زیبا و جاودانه را برای ایشان رقم بزند. پس پیشنهاد ما استفاده از کشتی های پذیرایی ویژه است.

حهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی آیکون واتساپ در گوشه پایین صفحه استفاده کنید و یا از طریق صفحه تماس با ما با ما در ارتباط باشید.

جشن عروسی روی کشتی آنتالیا

جشن عروسی روی کشتی آنتالیا

whatsApp
دسترسی آسان